Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara'da Karaman Evi Açılıyor.

Ankara'da Karaman Evi Açılıyor.

Tarih 15 Mart 2011, 09:28 Editör Kazancı Haber

Kazancı Haber olarak Dernek Başkanı Veli BOZKIR ı, Yönetim Kurulu Üyelerini ve Ankara Karaman Evinin oluşmasında maddi manevi destek veren tüm hayırsever hemşerilerimizi kutlarız. Ankara Karaman Evinin hemşerilerimize hayırlı olmasını dileriz...

“Geldiğimiz noktada İlimizin Ankara'da çok daha güçlü temsil edilmesi, tanıtılması, lobi faaliyetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesinin gerekliliği malumlarınızdır. Bu düşünceden hareketle; Karaman'dan Ankara'ya gelen bürokratlarımızın işlerini takip amacıyla, ofis olarak kullanabilecekleri, Ankara'da çeşitli üniversitelerde okuyan gençlerimizin daha sık bir araya gelebilecekleri ve üniversite eğitimleri yanında kişisel gelişimlerini sağlayacakları bir proje ofisi gibi kullanıp üretken hale gelebilecekleri,Kızılay merkezli "KARAMAN EVİ" alımı için sona yaklaşmış bulunmaktayız.

 

Uzunca bir süredir yapılan çalışmalar sonunda meyvesini verdi ve Kızılay merkeze 200 metre mesafede birinci kat 4+1, ayrıca terası olan 150 m² lik dairenin alınmasıyla ilgili anlaşmaya varılmış ve kaparo verilerek resmi işlemler başlatılmıştır.

 

250.000 TL ye mal olması beklenen daire için şu ana kadar 175 bin TL hayırsever hemşerilerimizden toplanmış ve çalışmalar sürdürülmektedir.

 

Kalan miktarın tamamlanmasında hemşerilerimizin hassasiyet göstererek destek vereceklerine olan inancımız tamdır.” dedi.

 

ADRES:

Bağlayan Sokak 21/2 Küçükesat ANKARA

03124256198

03124256198

05332036470

www.ankaramander.com

 

Bu haber 3323 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İstanbul Kazancılılar Derneği

İKEV Burs Müracatları başladı.

İKEV Burs Müracatları başladı. İstanbul Karamanlılar Eğitim, Kültür Ve Sosyal Dayanışma Vakfı İstanbul’daki üniversite kazanan ihtiyaç...

ERKAD Sitesi Yayına Girdi.

ERKAD Sitesi Yayına Girdi. Ege Bölgesi, Ermenekliler Kültür ve Dayanışma Derneği Web Erkad Sitesi Yayına Girdi.

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye BağlansınTüm Anketler

NARDUGAN BAYRAMI (YENİDEN DOĞUŞ BAYRAMI) KUTLUI OLSUN..21 Aralık 2018

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi