Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
ERKAD Sitesi Yayına Girdi.

ERKAD Sitesi Yayına Girdi.

Tarih 18 Mart 2011, 13:25 Editör Kazancı Haber

Ege Bölgesi, Ermenekliler Kültür ve Dayanışma Derneği Web Erkad Sitesi Yayına Girdi.

 ERKAD DERNEK YÖNETİMİNDEN ŞU AÇIKLAMA YAPILDI:

 


"Ermenekliler Derneği olarak üyelerimizle iletişimi daha çok artırmak için site açmanın en güzel yol olduğuna karar verdik. Bu yüzden Erkad (Ege Bölgesi Ermenekliler Kültür ve Dayanışma Derneği) Dernek Yöne
...timi olarak www.erkad.net’i açarak hemşehrilerimizle internet üzerinden de daha yakın olma yolunu seçtik.


Derneğimiz, 06 Şubat 2006 tarihinde kurulmuştur. Ege Bölgesindeki hemşerilerimizi bir araya toplayıp, geleneklerimizi ve göreneklerimizi devam ettirmek için bu önemli adımı attık.


Sevginin, hoşgörünün, bereketin ve doğal güzelliklerin buluşma noktası Anadolu’nun güzel şehri Ermenek'in değerlerini gurbette korumaya çalışmak, bizim öncelikli amaçlarımızdan biridir.


Derneğimize kayıtlı birçok hemşerimiz vardır. Onlara teşekkür ediyoruz. Üye olmayan hemşerilerimizin de en kısa zamanda derneğimize gelip üye olmasını bekliyoruz. Hiç bir siyasi partiye ait propaganda yapmıyoruz. Her görüşten hemşerilerimiz dernek çatısı altına toplanmıştır.


Hemşehrilerimizi derneğimize gelerek, deneğimize üye olmalarını bekliyoruz. Derneğimizin web sitesi www.erkad.net’tir. İnternet üzerinde de sitemize uğrayarak, bizlerle iletişim halinde olmanızı bekliyoruz.”denildi.

DERNEĞİMİZİN AMACI

EGE BÖLGESİ ERMENELİLER KÜLTÜR ve DAYANIŞMA DERNEĞİ 06 şubat 2006 tarihinde kurulmuştur. Ege Bölgesisindeki hemşerierimizi bir araya toplayıp, geleneklerimizi ve göreneklerimizi devam ettirmek için bu önemli adımı attık.Derneğimize kayıtlı bir çok hemşerimiz vardır. Onlara teşekkür edeiyoruz. Üye olmayan hemşerilerimizin de en kısa zamanda derneğimize gelip üye olmasını istiyoruz. Hiç bir siyasi parti propaganda yapmıyoruz. Her görüşten hemşerilerimiz bulunmaktadır.Herkesi derneğimize bekliyoruz.

Sevginin, hoşgörünün, bereketin, ve doğal güzelliklerin buluşma noktası Anadolunun güzel şehri Ermenek'in değerleri korumaya çalışmak, bizim öncelikli amaçlarmızdan biridir.

SİTEMİZ AÇILMIŞTIR

"ERMENEKLİLER DERNEĞİ olarak üyelerimizle iletişimi daha çok arttırmak için site açmanın en güzel yol olduğuna karar verdik. Bu yüzden İstanbul okuyan bir öğrencimize site yapması için rica ettik. Bu öğrencimiz bizi kırmıyayıp, yaptığı için teşşekür ederiz." Dernek Yönetimi

GELENEKSEL ERMENEKLİLER DERNEĞİ BAHAR PİKNİĞİ

Her yıl olduğu gibi bu senede bahar pikniği yapıyoruz. Önceki senlerde katılım oldukça fazla olup, bu sene daha da fazla olmasını umuyoruz.Pikniğin tarihini erken açıklamamızın sebebi hemşerilerizin önceden işlerini halledip pikneğe gelmesini kolaylaştırmak içindir.Pikniğe tüm hemşerilerimiz davetlidir.

YÖNETİM TOPLANDI

Dernek yönetimi 13.03.20011 tarihinde toplandı. Geleneksel ERMENEKLİLER DERNEĞİ PİKNİĞİ'ni daha güzel olması için görüşmeler oldu.

 Dernek adresimiz: 4087 sokak. no.34 Günaltay Mahallesi Karabaglar /İZMİR
Tel:+90 (232) 2535259
ahmet7042@gmail.com

Bu haber 4400 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Dernek Haberleri

İstanbul Konya ve Karamanlı Kamu Çalışanları Derneği

İstanbul Konya ve Karamanlı Kamu Çalışanları Derneği 2013 yılında İstanbul’da yeni bir oluşum başlatan ve İstanbul’da yaşayan kısa adı KONKAMUDER olan Konya ve Karamanl...

İKEV Burs Müracatları başladı.

İKEV Burs Müracatları başladı. İstanbul Karamanlılar Eğitim, Kültür Ve Sosyal Dayanışma Vakfı İstanbul’daki üniversite kazanan ihtiyaç...
GÜZEL TÜRKÇEMİZ08 Haziran 2019

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye BağlansınTüm Anketler

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi