Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
CHP ADAYI SAYGIDEĞER KAZANCI HALKIM

CHP ADAYI SAYGIDEĞER KAZANCI HALKIM

Tarih 21 Mart 2014, 19:10 Editör İbrahimDemirtaş

Görevde Olduğum 10 Yılda Yaptıklarımız

Saygı Değer Kazancı Halkım:
Kazancı Belediye Başkanı olarak sizleri saygı ile selamlıyorum.
Aslında ben bir eğitimciyim. 15 yıl görev yaptığım ve çok sevdiğim öğretmenlik görevimi devam ettirdiğim, siyaseti ve Belediye Başkanlığını hiç düşünmediğim ve de hazır olmadığım bir dönem olan 2004 yılında Kasaba Halkımın isteği ile Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkan adayı oldum. Halkımın desteği ve güveni ile Kazancı Belediye Başkanı seçildim.
Torosların ve Taşeli’nin gözdesi Ata yurdumuz, Baba ocağımız olan şirin Kasabamız Kazancı’ya
sevdamızdan dolayı bu görevi kabul ettim. Halkımın ve partimin güvenine yakışır bir şekilde çalıştım.
EMEĞE VE EMEKÇİYE SAYGILIYIZ:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Mensubu bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisi ve şahsımın Emeğe ve Emekçiye her zaman saygısı vardır. Göreve geldiğim 2004 yılında Belediyemizde Belediye imkanlarını aşan bir durum ile karşılaştık, iş veremeyeceğimiz ve Belediye bütçesi ile maaşlarını ödeyemeyeceğimiz sendika üyesi 37 işçinin iş akitlerini istemeyerek ve elimizde olmayan nedenlerden dolayı fes etmek zorunda kaldık. İşçi sayısını
azaltıp bütçeye ve işe göre işçi çalıştırıp belediyemizin yandaş kurum olmadığını gösterdik. Benim Belediye mallarını ve Halkın Haklarını koruma görevim var ve ben bu hakkımı kullandım bundan pişman değilim. Konu ile ilgili bilgi almak isteyen herkese detaylı bilgi vermeye hazırım.
BELEDİYEMİZİN ELEKTRONİK AĞINI TAMAMEN DEĞİŞTİRDİK:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
2004 yılında göreve geldiğimde belediyemizin evrakları ve muhasebe kayıtları hala eski usul defterler ile takip edilmekteydi.
Biz Belediye teşkilat yapısını ve elektronik ağı tamamen değiştirdik. Belediyenin bütün iş ve işlemleri Belediye otomasyon programı aracılığı ile yapmaya başladık. Kazancı belediyesine yakışır ve hak ettiği değerde etkin ve verimli bir Belediye durumuna getirdik. 
BELEDİYE HİZMET BİNAMIZDA TADİLAT YAPTIK:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
1980 li yıllarda yapılan Kazancı Belediye hizmet binası yapıldıktan sonra hiç tadilat görmediği için tamamen dökülmüş bir durumda iken Belediye hizmet binamız Kasabamıza ve Halkımıza yakışır bir şekilde tadilatını yaptık ve Kazancı Belediye hizmet binamız bugün Taşeli Belediyeleri içerisinde en düzenli Belediye hizmet binası olarak yerini almaktadır. Biz çalışıyoruz Taşeli’ne örnek oluyoruz.
BELEDİYE MALLARINI VE HALKIN HAKLARINI KORUDUK:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
2004 yılında seçimlere girerken biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak ve yönetim olarak Kazancı Belediye mallarını ve Kazancı Halkın haklarını korumak ve kollamak için imkanlarımız ölçüsünde Halkımıza hak ettiği hizmetleri sunacağız diye Halkımıza söz verdik, bu güne kadar da bu sözümüze sadık kaldık ve kalmaya da devam edeceğiz.
BELEDİYEMİZİN BİZDEN ÖNCEKİ HİZMET ARAÇLARI:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
2004 yılında göreve geldiğimde Kazancı Belediyesinin!
1=2 adet otobüsü.
2 adet binek aracı (biri kullanılmaz durumda)
2 adet traktörü.
1 adet paletli kepçesi.
1 adet kamyonu(parası ödenen ancak belediye demirbaşına geçirilmeyen (halada belediye demirbaşında bulunmuyor)
1 adet Cenaze taşıma aracı.
1 adet greyder (yol temizlemek değil yolda bile gidemeyen iş makinası)
1 adet küçük çöp kamyonu.
1 adet küçük kamyon, Olmak üzere toplam araç sayısı 12 dir.
1972 yılında kurulan belediyemizin 32 yılda alınan araç sayısının toplamı 12 dir.
BELEDİYEMİZE 10 YILDA ALDIĞIMIZ HİZMET ARAÇLARI:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
2004 yılı ile 2014 yılları arasında görev yaptığım 10 yıl içerisinde belediyemize toplam 13 araç aldık.
2 adet Lastik tekerlekli kepçe
2 Adet Cenaze yıkama aracı( biliyorsunuz daha önce cenazelerimiz evlerin önlerinde kilim, naylon örtüler altında ilkel şartlarda yıkanmakta idi, merak eden varsa araştırabilir Taşeli belediyeleri arasında ilk cenaze yıkama aracı olan belediye Kazancı belediyesidir ve bu diğer belediyelere örnek olmuştur)
1 adet 33 kişilik otobüs
2 adet itfaiye aracı
1 paletli kepçe
1 makam aracı
1 hizmet aracı
1 büyük greyder
1 çöp kamyonu
1 minibüs
1 hafriyat kamyonu olmak üzere toplam
Görev yaptığım 10 yılda alınan araç sayısı 13 adettir ve belediyemizin hizmet araç sayısını 12 den 25’e çıkardık.
Ayrıca Belediyemize alınan elektrik jeneratörü, bilgisayarlar, su motorları, ilaçlama makinaları, araç yıkama makinası, Gaz altı ve normal elektrik kaynak makinaları gibi… Biz çalışıyoruz Kasabamız ve Halkımız kazanıyor.
KASABAMIZDA YAPTIĞIMIZ YOLLAR:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Görev yaptığımız 10 yıl içerisinde kendi imkanlarımız ile 50 km arazi yolu yaptık ve Kasaba Halkımızın arazilere daha rahat ulaşmasını sağladık.
İmar planı içerisinde yaptığımız yol çalışmaları hepiniz tarafından bilinmekte ve görmektesiniz.
2004 yılında göreve geldiğimizde yolunun uygun olmadığından dolayı Türbe Seki mahallemize Belediye Otobüsünün gitmediğini ve Türbe Seki sakinleri merkeze ve ulu köy mahallemize kadar yürüdüklerine tanık olduk. Önce Türbe Seki mahallemize giden uçurum yolunu yaptık.
Türbe Seki ile ulu köy mahallemiz arasındaki önges deresinde yaptığımız menfez ve dolgu çalışmaları sonunda Türbe Seki ile ulu köy mahallemiz arasında bağlantı yolunu hizmete sunduk ve bu gün uçurumdan Türbe Seki mahallemize giden Belediye otobüsümüz Ulu köy, Bucak mahallemizden dolanıp merkeze gelmektedir. Bu aynı zamanda Kazancı çevre yolu oldu.
Burada şunu belirtmek isterim gerek arazi yollarının yapımında gerekse imar planlarının yapımında Halkımızın rızasını alarak çalışmalarımızı yaptık, Halkımızın hoşgörüsü olamadan Hiçbir zaman yol çalışması yapmadık. Bu konuda Halkımızın gösterdiği anlayış ve hoşgörü için Halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım işte Kazancı Halkının güzelliği de budur. Biz çalışıyoruz Kasabamız ve Halkımız kazanıyor.
KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMASI:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Göreve geldiğimiz 2004 yılında Kasabamızda merkez mahalleyi Yukarı mahalleye bağlayan yol haricinde 1 m2 kilitli parke taşı yokken ve hala stabilize halde bulunan mahalle içi yollarımızda gerek BELDES projeleri gerekse kendi öz kaynaklarımız ile kasabamızda yaklaşık olarak 25000 m2 kilitli parke taşı döşemesi yaptık ve Halkımızın onuruna yakışır sokalar oluşturduk. Biz çalışıyoruz Kasabamız ve Halkımız kazanıyor.
KANALİZASYON ÇALIŞMASI:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
1972 yılından bu tarafa bir kanalizasyon projemiz bile yok iken 2008 yılında hızla kanalizasyon projesi İller bankasına yaptırılarak kaynak arayışına girdik ve 2010 yılı Merkezi bütçede SUKAP projesi kapsamında başvuru yapıldı ancak ilk etapta bizim projemiz değerlendirmeye alınmadı bunun üzerine gerekli yerlerde girişimlerde bulunularak şu anda Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız olan Sayın Lütfü ELVAN’IN girişimleri ile Kasaba kanalizasyon projemiz DPT yatırım listesine alındı ve ihale aşamasına gelindi( burada Sayın Bakanımız Lütfü ELVAN’A Kasaba Halkım ve şahsım adına teşekkür ederim) Bu konuda beni birçok dostum riskler konusunda uyardı Seçim zamanı yapma bu sana zarar verir diyen çok çıktı ama ben bir risk alınması gerekirse ben bu riski almaya hazırım bu fırsat bir daha ya çıkar ya da çıkmaz herkes ben risk almam diye bu günlere geldik ve köylerde bile kanalizasyon yapılırken kasabamızda yapılmaması bir ayıptır diyerek ben bu riski aldım ve şimdi bu riski aldığım içinde çok mutluyu çünkü bir yerlerin bizim kanalizasyon sistemimizin en az 5 katı ihaleye çıkılırken biz kasabamızda en makul fiyat ile nerede ise tamamı hibe şeklinde projeyi tamamladık ve 2014 ilkbahar aylarından itibaren Halkımızın kullanımına sunacağız. İşte bu projemizden dolayı Kasabamızda Çatal badem Mahallesi haricindeki kilitli parke taşlarımız ziyan olmasın diye tamamı sökülerek istiflenmiş olup Kanalizasyon tamamlanmasından itibaren hızla tekrar sokaklarımıza kilitli parke taşları döşenmeye başlanılacaktır.
ARAZİ SULAMA SU KANALI ÇALIŞMAMIZ:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Belediye Başkanı olarak görev yaptığım 10 yıl içerisinde sadece Belediyenin kendi imkânları ile ve Halkımız ile birlikte çalışarak Km’lerce arazi sulama kanalını beton veya boru içerisine aldık. (Derecik köy arkı, Aşağı ve yukarı kazan pınar arkı, bey bağı arkı, üç pınar arkı, aşağı değirmen alanı arkı, unlardan sadece bir kaçıdır.) en büyük sulama ve içme suyumuz olarak kullanılan Aşağı Ay baham su kaynağının çıktığı yer restore edilerek hem su kaybı önlendi hem de sağlıklı bir içme suyu akışı sağlandı. Ne yapıyorsak Halkımız ve Kasabamız için yapıyoruz.
BİZ ÇALIŞTIK BELEDİYEMİZ KAZANDI:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Kazancı Belediyesinin gelirleri herkes tarafından bilinen bir gerçektir. İller Bankası nüfusa göre gelen para haricinde belediyemizin fazla bir geliri yoktur. Aylık olarak Belediyenin personel gideri, işçi giderleri, akaryakıt gideri inşaat,araç bakım giderleri öngörülen giderler olarak bulunmaktadır, bunların dışında zaman zaman hiç hesapta olmayan giderlerde ayrıca belediyenin giderleridir burada belediyenin gelirleri giderleri karşılamamaktadır. Karşılaması çok kolay olarak sağlanabilir, eğer halkımıza hizmet vermekten vaz geçer, araç almaz, yol yapmaz, sokak düzenlemesi yapmaz, sadece maaşını alıp yan gelir yatarsanız, belediyenin rutin yapması gereken işi günlük 3-5 kişi ile yapar ve gününü geçirirsen çok rahat olarak borcu olamayan bir belediye yaratırsın ama işte o zaman siyasi hayatında ancak 5 yıl olarak sadece eski belediye başkanı olarak kalırsın,ama biz yönetim olarak hiçbir zaman bunu hedeflemedik halkımıza hizmet vermeyi her zaman kendimize ilke edindik ama her zaman borçlanarak değil tabi ki. Biz her zaman borçlandık ancak bu borçlanmalarımı hiçbir zaman sebepsiz ve
karşılıksız olmadı her borç sonucunda belediye envanterine bir yeni demirbaş daha ekmeyi başardık imkanlarımız olduğu ölçüde borçlanarak ta olsa Halkımıza hizmet için her türlü imkânları zorlamaya hazırız.
KİLİTLİ PARKE TAŞI İMALAT TESİSİ KURDUK:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Yukarıda belirtiğim gibi Belediyenin imkanlarından dolayı zaman, zaman Halkımızın hizmetlerine yetişemediğimiz noktalarımız olmuştur, işte bu amaç ile Belediye gelirlerinin artırılması için yatırımlarımızı Belediyeye gelir getirecek yatırımlar yapmayı hedefledik ve ilk olarak Belediye bünyesinde bir kilitli parke taşı tesisi kurduk. Kilitli parke taşı üretimi yaparak gerek Halkımıza hizmet vermeyi gerekse üretilen taşları satarak Belediyeye gelir elde etmeyi en azından sokaklarımıza döşenecek olan parkeleri 0 (sıfır) maliyete indirmeyi hedefledik ve bunu başardık.
Tam otomatik ve günde en az 20.000 taş üretebilen bir tesis kurduk bugün gurur ile söyleyebilirim ki Taşeli Belediyeleri içerisinde tek kilitli parke taşı tesisi bulunan ve Belediyelerde dahil olmak üzere kurumlara parke taşı satan tek Belediye Kazancı Belediyesidir.
Saygı değer siz Kazancı Halkıma gönül rahatlığı ile şunu söyleye bilirim önümüzdeki 5 yıl için tekrar bu görev bana verilirse bütün mahallelerimizde kilitli parke taşı yapılmamış sokak kalmayacaktır.  Benim
2014 seçimlerinde Halkımıza en büyük vaadim-işte bu olacaktır. Taşeli Belediyeleri içerisinde tek kilitli parke taşı tesisi bulunan tek Belediye Kazancı Belediyesidir. Biz çalışıyoruz Taşeli’ne örnek oluyoruz.
TOPAK TAŞTA TAŞ KIRMA TESİSİ KURDUK:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Kilitli parke taşı tesisini kurduk ama yetmezdi çünkü kilitli parke taşının en büyük maliyet oluşturan malzemesi kumdur ancak Ermenek barajının yapılması ile kum bulunamaz oldu tabi kum sadece parke için değil halkımız için de büyük ihtiyaç ve temini çok zor olmaya başlamıştı çünkü kum Anamur’ da gelmekte idi ve maliyeti oldukça yüksekti ayrıca stabilize yollarımıza çakıl ihtiyacını da karşılamak için bir kum, çakıl ocağı açmaya karar verdik ve belediye adına bir taş ocağı ruhsatı alarak bir tesis kurmaya başladık, ancak taş ocağı ruhsatı aldığımız yere tesisi kurmak için çok çaba harcadık ancak tesisi buraya kurmayı başaramadık çünkü bu bölgeye elektrik götürmeyi başaramadık çünkü burası
kasabamızdan 6 km uzakta idi bu 6 km ye elektrik götürmek için en az 300.000 tl ye ihtiyaç vardı ve biz belediye olarak bu maliyeti karşılayamadık ve tesisi kasaba yakınlarında topak taş mevkiine kurduk ve işletmeye başladık burada kum ve pay-pas malzemesi üreterek kanalizasyon inşaatının ince kum malzemesi biz bu tesisten verdik. Önümüzdeki yaz sezonunda burada kumunu üreterek kilitli parke
taşı üretmeye ve sokaklarımızı hızla halkımıza yakışır bir duruma getireceğiz. Ancak bu tesisi ile kimseyi rahatsız etmemeyi özen göstermeye çalışıyoruz bu konuda halkımız rahatsız ettik ise özür dileriz. Tabi bu tesis devamlı olarak burada kalacak anlamına gelmez ilk fırsatta bu tesisi maden ruhsatının olduğu bölgeye taşıyacağız. Taşeli bölgemizde taş kırma tesisi olan tek Belediye Kazancı Belediyesidir, Biz çalışıyoruz Taşeli’ne örnek oluyoruz.
ÇATALBADEM İLE MAHALLE SAYIMIZI 8 YAPTIK:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Kazancı Kasabası tarım ile uğraşan tam anlamı ile bir emekli kasabasıdır. Dolayısı ile gençlerimiz iş imkanı yani sosyal güvencesi olan bir iş için hızla göç vermiş nüfusu hızla azalmış ve çıkan bir yasa ile nüfusu 2000 nin altında kalan belediyeler kapatılarak köy statüsüne düşecekti işte bu amaç ile çalışmalar yaparak Çatal badem Köyünü Çatal badem halkının takdiri ile Kazancı kasabasına
8 mahalle olarak bağladık ve belediyemizi belediyelikten düşmekten kurtardık. Çünkü kasabamızın nüfusu 2000 nin altına düşmüştü. Çatal badem mahallesi kasabamıza katılması başarılmamış olsa 2009 yerel seçimlerine giremeyecek şu anda köy olacaktık. Biz çalışıyoruz Kasabamız ve Halkımız kazanıyor.
KAZANCIYA GÖLET PROJEMİZ ONAYLANDI:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Girdiğim her iki seçimde ben şunu yapacağım bunu yapacağım diye söz vermedim. Çünkü ben yapamayacağım hiçbir şeye söz vermem. Ben her zaman şunu söyledim ben Kazancıyı seviyorum Belediye imkanları ölçüsünde en iyi şekilde hizmet vereceğime ve Belediye mallarını ve Kasaba Halkının haklarını koruyup kollayacağıma her zaman söz verdim bu konuda vicdanen çok rahatım.
Hizmet vermek için her kurum ile iş birliği içerisinde bulundum. Hangi partiden olursa olsun Karaman Milletvekillerimiz ile her zaman istişare içerisinde bulundum ve her zaman projeler için vekillerimiz ile görüştüm ve projelerimizden başarıya ula şanda oldu destek alamadığımız ve takip ettiğimiz projelerimiz var.
Kasabamızın en büyük sorunu tarım ile uğraşan bir kasaba olarak tahmin edersiniz ki sulama suyudur. 1972 den bu tarafa belediyenin en büyük sorunu olmuştur. İşte bu sorunu çözmek için 10 yıl içerisinde çok büyük çaba harcadık sadece belediye imkanları ile ve de belediye vatandaş işbirliği ile su kanallarımızdan bir kısmı beton trapez kanal yapıldı bu bilen vatandaşlarımız biliyor. Burada hangi
kanallarımız yapıldığını saymayacağım merak edene buraların belgelerini verebiliriz. Ancak bu yeter mi hayır işte bu amaç ile kurumlar ve vekillerimiz nezdinde girişimlerde bulunarak 6 ay boşa akan sularımızın depolanarak yazın sulama suyunda kullanılması için bir gölet yapımı talebimiz değer buldu ve projesi yapılarak Kazancı deresi Uçurum mevkiinde gövde yüksekliği 40 metreyi bulan bir gölet yapımına karar verildi ve  DSİ tarafından 12. ŞUBAT 2014 tarihinde ihalesi yapılarak kasaba halkımızın hizmetine  sunulacak, ayrıca sadece bu da yetmezdi çünkü çok az olan su kaynaklarımızın sularının bir damlasının bile zayi olmaması gerekir işte bu amaç ile kasabamız sulama arklarından Ay baham, Değirmen Alanı, Bey bağı, Ayyanı, Önges ve Derecik köy sulama kanallarını içine alan kapalı sistem sulama projesi hazırlanarak KOP Dairesine sunduk ve projemiz kabul görerek Karaman Özel idare tarafından Detay proje çalışmalarına başlandı ve halkımızdan muaffakat alınarak proje ihale aşamasına
geçildi ve öyle tahmin ederim ki 2014 yılı içerisinde ihalesi yapılıp inşaat çalışmaları başlayacak. Bu projenin gerçekleşmesi durumunda her vatandaşımızın tarla ve bahçesinde her gün sulama suyu olacak herkes damla sulama suyu borularını bahçesinin başında bulunan kapalı sistem borusuna takarak her gün sebze ve meyvelerini sulayabilecek ve tarlasında temiz su içebilecek, ancak bu kanallar altında salma sulama yapılmayacak.
KASABAMIZA DÜĞÜN SALONU YAPTIK:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Kazancı Halkı olarak sizler onurlu ve saygıya değer bir halksınız. Bizler daha önceleri düğünlerimizi evlerimizin önünde sokak aralarında yaparken daha sonra belediyenin önünde çamur ve su birikintileri arasında rezil bir şekilde düğünlerimizi yapardık. Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidara geldikten sonra halkımıza verdiğimiz sözler doğrultusunda düğün salonu ve düğün alanı yapılması için girişimlerde bulunduk. Bu arada Bölgemizde yapımı devam eden Ermenek barajı müteahhidi BM İnşaat ile Eski Devlet Bakanı Sayın Fikret ÜNLÜ nezdinde girişimlerde bulunduk ve tamamen hibe olarak BM İNŞAAT tarafından bir düğün salonu yapılmasına karar verildi. Aynı yıl düğün salonu yapıldı ve bu salonun çevre düzenlemesi ve alan Parke düzenlemesini tamamen Belediye öz kaynaklarımız ile yaptık ve saygı değer Kazancı Halkımızın hizmetine sunduk. Beğenmeyen ve eleştirenler oldu. Depo benzetmesi yapıldı. Üzülmedik hoşgörülü olduk, ancak bu değerlendirmeyi yapan vatandaşlarımız bu depo olarak benzettikleri salonda çocuklarının düğünlerini beraber yaptık işte buna sevindik. Ben burada tekrar Kazancı Halkı adın sayın eski Devlet Bakanı Fikret ÜNLÜ ’ye ve BM İnşaat yetkililerine ayrıca teşekkürlerimi sunarım.Biz çalışıyoruz gençlerimiz kazanıyor.
İMKANSIZI VAAT ETMEDİM:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Ben başta söylediğim gibi asla ve asla imkansızı vaat etmedim. Bundan sonrada etmeyeceğim. 2014 yerel seçimlerinde aday olurken de imkansızı vaat etmiyorum ve etmeyeceğim. Benim tek vaadim vardır belediye mallarını ve halkımın haklarını koruyup, kollarken belediye imkanları ölçüsünde Kazancı Halkına izmet etmek.
KAZANCI HALKIMIN ADAYIYIM:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Ben 10 Yıldır Kazancı Belediye başkanlığı yapıyorum. İyi günde kötü günde her zaman siz halkımın yanında olmayı kendime hedef edindim, Bunu bir görev olarak ve severek yaptım. Bu konuda bir eksikliğimiz olduğuna inanmıyorum. Halkımın takdiri de bunu göstermektedir.
Ben siyasette her zaman kendime şunu ilke edindim. Cumhuriyet Halk Partisi olarak ben değil biz dedik ve demeye de devam edeceğim. Ben birileri gibi ben varsam burada Cumhuriyet Halk Partisi var. Ben yoksam yok demedim her zaman şunu savundum. Kazancı’ ya hizmet edecek Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman Kazancı Halkının takdirini kazanmış, hak etmiş insanlar olsun kim olursa olsun dedim ve bu doğrultuda hiçbir adaylık döneminde ben adayım veya aday değilim demedim Halkımızın takdiri veya tercihi bana her zaman rehber olmuştur. Yoksa ben hiçbir zaman ben onun, bunun, şunun adayı olmadım. İşte bunun içindir ki iki dönemdir Uğuz Tekin kendi emelleri için kullanmayı ilke edinen sözde
Cumhuriyet Halk Partililer Uğuz Tekin’i kullanamadıkları için bana ve ekibime karşı durmuşlar ve siyasi ihanetin içinde olmuşlardır.
Ben Cumhuriyet Halk Partiliyim demek Cumhuriyet Halk Partili olmaya yetmiyor. Cumhuriyet Halk Partili olmak Emek ister, özveri ister, onur ister Cumhuriyet Halk Partili olmanın verdiği yükü taşıyabilecek cesaret ve güç ister. Yoksa bir kart olması Cumhuriyet Halk Partili olmaya yetmez.
HER ZAMAN HERKESE HER KONUDA BİLGİ VERMEYE HAZIRIM:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Yukarıda anlattığımız hizmetlerimizden sadece bazılarıdır. Burada tüm hizmetleri saymak imkansızdır. Eğer merak eden olursa tüm Halkımıza şeffaf belediyecilik anlayışı doğrultusunda gerekli belgeler ile birlikte bilgi vermeye hazırız.
BEN TÜM KASABA HALKININ BAŞKANIYIM:
Saygı Değer Kazancı Halkım:
Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olmanın onur ve şerefi ile Kazancı Halkına Hizmet etmek için Aday olduk ve bu onur ve şeref ile Halkımıza hizmet ettik ve etmeye de adayız.
Bize oy vermeyen bizden hizmet alamaz söylemi ve zihniyeti mensubu bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisine ve şahsımın siyasi ahlakına uymayan bir zihniyet ve söylemdir.
Biz hepimiz Kazancılıyız ve biz bir aileyiz seçimlerde bize oy veren vermeyen tüm Halkımıza saygımız sonsuzdur. Belediye mallarını ve Halkın haklarını korumak halkına eşit hizmet vermek ve götürmek mensubu bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisinin ve şahsımın siyasi ilkesi ve Ahlakıdır.
2014 seçimlerinin Kasabamıza ve Halkımıza hayırlı olmasını diler, her zaman saygı ve sağduyusuna güvendiğim Kazancı Halkının bu seçimde de sağduyu ile hareket ederek kendisine yakışanı yapacağına güvenim ve inancım tamdır.
Kazancı Belediye Başkan adaylarına başarılar diliyorum.
Kazancı Belediye Başkanı olarak sizleri saygı ile selamlıyorum.
Not: Yeni dönem için yeni projelerimiz ve hedeflerimizi yakında yine Kazancı Haberde sizler ile paylaşacağız.
 
UĞUZ TEKİN:  
KAZANCI BELEDİYE BAŞKANI:
2014 CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI…
 ***
Sayın Başkana ve diğer başkan adaylarımıza başarılar diliyorum…
Kolay Gelsin…
 
İbrahim Demirtaş 15.02.2014 /Mersin


Bu haber 1837 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2014 YEREL SEÇİM_ARŞİVİ

KAZANCI CUMHURBAŞK. SEÇİM SONUÇLARI

KAZANCI CUMHURBAŞK. SEÇİM SONUÇLARI KAZANCI EKMELEDDİN DEDİ

CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇİYORUZ

CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇİYORUZ 12 'ci Cumhurbaşkanımızı seçiyoruz...
ATATÜRK DİYOR Kİ ;11 Temmuz 2019

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye BağlansınTüm Anketler

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi