Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
TEŞEKKÜRLER KAZANCI

TEŞEKKÜRLER KAZANCI

Tarih 18 Nisan 2014, 19:05 Editör İbrahimDemirtaş

KAZANCIYA TEŞEKKÜR MESAJIM:

Uğuz Tekin Kazancı Belediye Başkanı.


KAZANCIYA TEŞEKKÜR MESAJIM:

Saygı Değer Kazancı Halkım: Sizleri Saygı ile Selamlıyorum…
Cumhuriyetin bize vermiş olduğu seçme ve seçilme hakkımızı 30 Mart yerel seçimlerinde kullanarak Demokrasiye saygımızı ve Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Ülkemize ve Kasabamıza hayırlı uğurlu olsun.
Saygı Değer Kazancı Halkım:2004 yılında sizlerin güveni ve desteği ile Cumhuriyet Halk Partisinden Kazancı Belediye Başkanı seçildim ve Başkanlık görevimle 10 yıldır sizlerin güvenine ve onuruna yakışır bir şekilde bıkmadan yorulmadan çalıştım. Sizlerin güveninize ve desteğinize inandığımdan dolayı
Kasabamız ve sizlere hizmet vermeye devam etmek için yeni bir ekiple 30 Mart 2014 yerel seçimlerin de Cumhuriyet Halk Partisinden tekrar aday oldum ve tekrar güven ve desteğinizle başkan seçildim.
Ülkemizde üzülerek ve endişe ile izlediğimiz, Görmek ve Duymak istemediğimiz, Kanunlarımıza, Dinimize ve Siyasi Ahlakımıza uymayan ve yakışmayan olaylara tanık ve şahit olduğumuz bir ortamda 30 Mart 2014 yerel seçimlerine gittik seçimler acısı ve tatlısı ile sona erdi.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Sizlerin de bildiği gibi ben bir Eğitimciyim. Benim Aile Ahlakım, Eğitim Ahlakım ve Siyasi Ahlakım var. Ben bir Eğitimci ve Kazancı Belediye Başkanı olarak Kazancı ve Kazancı Halkıma hizmet için her şey yaparım, ama Kazancı Belediye Başkanlığı koltuğu için bu güne kadar Siyasi Ahlakımı ve Aile terbiyemi hiç bozmadım ve bundan sonrada bozmam ve bozmayacağım. Benim mensubu bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisinin de ilkesi ve çizgisi budur. Şartlar ne olursa olsun Siyasi Ahlakımızdan taviz vermeyiz.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Sizlerin talepleri her zaman benim vaatlerimdir. Seçim çalışmalarımda elimden geldiği kadar gördüklerime gözümü yumdum, Duyduklarıma kulaklarımı kapadım, Hakkımda söylenenlere ve iftiralara cevap hakkımı kullanmadım. Hep hoşgörülü yaklaştım. Bu konuda çalışma
arkadaşlarımı hep uyardım. Kasabamızda kutuplaşmadan, Senden, Benden kavgasından yana değil Barıştan, Sevgiden, Kardeşlikten, Birlik ve Beraberlikten yanayım. Seçim çalışmalarımızı bu bilinç ile yaptık ve seçim kazanmak için Siyasi Ahlakımızdan, Aile terbiyemizden ve davamızdan vazgeçmedik, bundan onur ve gurur duyuyorum ve de övünüyorum.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Hakkımızda aslı astarı olmayan iddialar ve iftiralarda bulunanlara inanıp bize darılıp beş yıl beklemenize gerek yok. Bize gelip her konu hakkında bilgi alıp doğruları bizden öğrenebilirsiniz, Haberin kaynağı ben ve Belediyede çalışan, Çalışma arkadaşlarımdır. Belediye hepinize yakın ve Belediyenin kapısı her zaman herkese açıktır.
2004 ve 2009 yıllarında sizlerden aldığım yetki ile ne yaptıysam sizler ve Kazancı için yaptım.2014
yılında 3’cü dönem için vermiş olduğunuz yeni yetki ve destekleriniz ile ne yaparsam yine sizler ve Kazancı için yapacağım. 2 dönemdir yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
Halkımıza verdiğimiz hizmeti bireyler beğenmeyebilir, Ben bireylerin başkanı değil Halkımın Başkanıyım. Biz hizmetimizi bireyler beğensin diye yapmıyoruz. Biz hizmetimizi Halkımız adına yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Beğenilir ya da beğenilmez yeterlidir ya da değildir. Kasabamıza Belediye düğün salonu yaptırdık ve Depo diye yorumu yaptılar üzülmedik, Cevap hakkımızı kullanmadık ve hoşgörülü davrandık. Düğün salonunda herkes düğününü yapıyor. Beğenmeyen ve eleştiri yapan vatandaşımızın çocuklarının düğününü de bu salonda biz beraber yaptık, Bizi memnun eden budur. Bireylerin bizi eleştirmesi bizi rahatsız etmez ama verdiğimiz hizmetten herkesin faydalanması bizleri memnun eder. Saygı ve nezaket sınırları içerisinde bizi herkes her zaman eleştirebilir eleştiriye açığız ve saygılıyız.
Bu güne kadar yaptığımız hizmetlerimizde ben yaptım oldu diye bir tavrımız olmadı. Bize yardım eden ve katkıda bulunan mevki ve makam sahibi kişilere ve kurumlara her zaman teşekkür ettik. Düğün salonu yapımında bizlere yardımlarını esirgemeyen eski Devlet Bakanı Sayın Fikret Ünlü ve BM İnşaat yetkililerine ve Kanalizasyon Projemiz ile Gölet Projemizde bize yardımlarını esirgemeyen Sayın Bakanımız Lütfü Elvan’a her zaman her yerde, her ortamda Teşekkür etim ve etmeye devam edeceğim.
Saygı Değer Kazancı Halkım: 2004,2009 ve 2014 seçimleri öncesinde Yapmayacağım hiçbir şeyi siz Halkıma vaat etmedim imkânların elverdiği ve şartlar oluştuğu sürece Kasabamız ve siz Halkım için her şeyin en iyisini yaptım. Ve yapmaya da devam edeceğim. Hakkımda söyleyecek bir şey bulamadıkları için Saygı Değer Kazancı Halkım: söylemimi ve üslubumu beğenmediler bu söylem herkesin söyleyeceği bir söylem değildir. Öyle herkesin ağzına da yakışmaz Ben Kasabamın sevdalısı, Halkımın
kavgasıyım. Ben bu kasabada sizden biriyim ben adayken herkesin oyunu ve desteğini istedim. bana oy veren ve vermeyen herkesin başkanıyım. Bizden, Sizden, Ondan, Bundan, Söylemleri ne şahsımın nede mensubu bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisinin siyasi Ahlakına yakışmaz. Ben her zaman biz dedim ve demeye devam edeceğim.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Cumhuriyete ve Cumhuriyet değerlerine, Dini ve Milli değerlerimize, Vatanıma ve Bayrağımıza Sevgim, Saygım nasılsa sizlere olan sevgim ve saygımda aynıdır ve değişmeyecek. Belediyemizin imkânları ölçüsünde Kasabamız ve sizler için ne gerekiyorsa yaptım şartlar ne olursa olsun siyasi Ahlakımdan taviz vermeden sizler için en iyi hizmeti yapmaya devam edeceğim.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Kasabamızın seçilmiş başkanı olarak yalnız bana oy verenlerin Başkanı değil bana oy veren ya da vermeyen herkesin başkanıyım ve başkanı olacağım bana verdiğiniz bu görev sürecinde kişilerin menfaattarı değil Kasabamın ve Halkımın menfaattarı önemli olacak. Kimsenin yandaşı olmayacağım kimsenin hakkını kimseye yedirmeyeceğim. Herkese eşit olup herkese eşit
hizmet vereceğim. Kazancı Belediye Başkanı olarak benim Kazancı Belediyesinin mallarını ve Kasaba Halkının haklarını koruma görevim var ve bu görevimi 10 yıldır yaptığım gibi yapmaya devam edeceğim.
Kazancı Belediye başkanlığına sizlerin oyları ile geldim Belediyede ben Başkanım ve Belediye hepimizin Belediye imkânları ve kapıları siz Kazancı Halkına her zaman açıktır ve açık olacaktır.Her zaman Belediyemize gelip derdinizi anlatıp çayımız, kahvemizi içebilirsiniz sizleri dinlemeye ve sizler ile çay içmeye de zaman ayıracağım.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Siyaset makam ve mevki geçicidir dün söylenenlerin bu gün telafisi vardır ama siyaset için kaybedilen canın ve özgürlüğün telafisi yoktur. Seçimden sonra mahallemiz Çatalbadem de yaşanan olay hepimizi derinden üzmüştür telafisi olmayan, Kasabamıza, Bölgemize ve bizlere yakışmayan bir olaydı ve bu olmamalıydı. Hayatını kaybeden kardeşimize Allahtan Rahmet dilerken yakınlarına ve Kasabamıza başsağlığı diliyorum. Bir anlık öfke ile bu olaya karışan arkadaşımıza da üzülmemek elde değil dedim ya telafisi yok Keşke olmasaydı.
Hiçbir siyasi görüş makam ve mevki insan hayatından önemli değildir ve olmamalıdır. Seçim bitti dün söylenenler dünde kaldı şimdi sakin ve saygılı olup hoşgörüyü elden bırakmamalıyız şimdi birlik beraberliğe ve dayanışmaya ihtiyacımız var birlik beraberlik içinde hepimiz için ve Kazancı için beraber çalışma vaktidir.
30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Kazancıya hizmet vermek için Belediye Başkanlığına aday olan Sayın Erol Karpuz ve Halil Saydam arkadaşlarıma çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Saygı Değer Kazancı Halkım: Seçimler bitti seçim kavgamızı bir dahaki seçimlere kadar donduralım. Kazancı senin, Benim, Onun, Bunun değil, hepimizin kaybedecek zamanımız yok! Hepimiz birimiz için birimiz hepimiz için çalışmalıyız. Artık, seçim bitmiştir ve Dün dünde kaldı. Şimdi dünü unutma zamanıdır. Şimdi hizmet zamanıdır. Eksiklerimiz ve hatalarımız vardır. İstemeden ve bilmeden hatamız olduysa ve birilerini üzdüysek bundan dolayı özür dilemesini de biliriz özür dilemek bir erdemliliktir. Seçim çalışma sürecinde gecesini gündüzüne katıp çalışarak Emek ve Desteğini esirgemeyen, Şahsıma oy veren ve de vermeyen tüm Kazancı Halkıma en içten dileklerimle Teşekkür ediyorum…
30 Mart seçimleri Ülkemize ve Kasabamıza hayırlı uğurlu olsun.
Saygı değer Kazancı Halkım sizleri Saygı ile Selamlıyorum…
 
                                    Uğuz Tekin: Kazancı Belediye Başkanı:


                     ***
Kasabamıza ve Halkımıza hayırlı uğurlu olsun…
Sayın Başkana bu mesajından dolayı teşekkür ediyorum…
Sayın Başkan Uğuz Tekin ve Meclis üyelerimize başarılar diliyorum…
 
İbrahim Demirtaş 18.04.2014 /Mersin


Bu haber 2017 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kazancı Belediyesi

Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel İstanbul’da

Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel İstanbul’da Kazancı Belediye Başkanımız Muhittin Tuncel Bugün İstanbul Bağcılarda Karamanlılar Derneğinde kazancılı hemşehriler...

Başkan Muhittin Tuncel İstişare Toplantısı’na katıldı.

Başkan Muhittin Tuncel İstişare Toplantısı’na katıldı. Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel AK Parti'nin Ankara Kızılcahamamda, yerel seçim sonuçlarını değerlend...
GÜZEL TÜRKÇEMİZ08 Haziran 2019

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye Bağlansın



Tüm Anketler

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi