Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Kasabamızda Tarım ve Çiftçilerin en önemli sorunları nedir?













Tüm Anketler

Dernegimiz Birlik ve Dayanışma Pikniğini İstanbulda Yaptı.

Dernegimiz Birlik ve Dayanışma Pikniğini İstanbulda Yaptı.

Tarih 21 Mayıs 2010, 00:29 Editör Kazancı Haber

İstanbuldaki dah önceleri her yıl geleneksel olarak yapılan Piknik 23 Mayıs 2004 tarihinde İstanbul Kemerburgaz da gerçekleştirildi.

İstanbul'daki Kazancılılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Piknik 23 Mayıs 2004 tarihinde İstanbul Kemerburgaz da gerçekleştirildi. Pikniğe İstanbul da yaşayan hemşerilerimizin yanı sıra Kazancı Belediye Başkanı Uğuz Tekin ve Kasabamızdan gelen hemşerilerimizde katıldı.

Kazancılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı bu tür pikniklerin birlik ve beraberliğin sağlanabilmesi için öneminden bahsederek, hemşerilerimizden daha fazla ilgi ve katılım beklediğini söyleyerek bütün Kazancılılara seslendi.
 
Yöresel ıspanaklı saç böreği ve tuluk ayranının ikram edildiği toplu kahvaltıyla başlayan piknik, daha sonra çeşitli yarışmalarla devam etti. Gün boyu eğlence ve birliktelik yöresel sanatçıların söylediği türkülerle sona erdi. Yeni piknik ve toplantılarda beraber olmak dileğiyle...

Bu haber 2575 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İstanbul Kazancılılar Kült. ve Dayn. Derneği

Dernek Lokali ve Bilinmeyenler

Dernek Lokali ve Bilinmeyenler Şevket Çetin'in sitemize gönderdiği Dernek lokalinin kapatılması ile ilgili yazmış olduğu yazısında şöyle diyor...

Dernek Lokalimiz Kapatılmış

Dernek Lokalimiz Kapatılmış İstanbul Kazancılılar Kült. ve Dayan. Dernegimizin Gültepe bulunan denek lokali Şubat ayınında kapatılmış.
Arazilerimiz Bir Günde Nasıl El Değiştirdi05 Temmuz 2020

© 1999 - 2020 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi