Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

MİSAFİRHANE YAPILACAK ARSANIN İSTİNAT DUVARININ YAPIMINDA SONA YAKLAŞILDI

MİSAFİRHANE YAPILACAK ARSANIN İSTİNAT DUVARININ YAPIMINDA SONA YAKLAŞILDI

Tarih 28 Nisan 2015, 14:49 Editör Salih Çelebi

Beldemizin en acil ihtiyaclarından biri olan konaklama sorunu,BM inşaat tarafından Belediyemize bedelsiz olarak hibe edilen bina ile çözülecek.

Söz konusu bina;iki katlı olup her katı 300 m2 ve her katında 14 oda bir adet VC bir adet  duş olmak üzere toplam 28 oda 2 VC,2 adet duş bunmak üzere 600 m2 lik çokta küçük olmayan güzel bir misafirhane olacak.Siz değerli hemşehrilerimiz de takdir edersiniki kazancıda yol yapımı ve arsa üretimi,beldemizin coğrafi yapısına dayalı olarak,istinat duvarlarından dolayı  çok pahalı ve zaman kaybına sebep olmaktadır.Bu konutun sadece arsasının altına yapılan istinat duvarının uzunluğu 50 m yüksekliği ise 10 m.olarak dolgusu hariç duvarın yüzeyi 500 m2 dir.İstinat duvarları tamamlandığında çok kısa zamanda konutun montajı yapılarak,Kazancımıza yakışan baraj manzaralı güzel bir eser olacaktır.
Bu binanın Belediyemize hibe edilmesini sağlayan Eski Devlet Bakanımız Sn Fikret ÜNLÜ ye , Belediye Başkanımız Sn Uğuz TEKİN'e ve Emeği geçen belediye personeline teşekkür ederiz.


Beldemizin en acil ihtiyaclarından biri olan konaklama sorunu,BM inşaat tarafından Belediyemize bedelsiz olarak hibe edilen bina ile çözülecek.Söz konusu bina;iki katlı olup her katı 300 m2 ve her katında 14 oda bir adet WC bir adet duş olmak üzere toplam 28 oda 2 WC, 2 adet duş bunmak üzere 600 m2 lik çokta küçük olmayan güzel bir misafirhane olacak.

Siz değerli hemşehrilerimiz de takdir edersiniki Kazancıda yol yapımı ve arsa üretimi, beldemizin coğrafi yapısına dayalı olarak, istinat duvarlarından dolayı çok pahalı ve zaman kaybına sebep olmaktadır. Bu konutun sadece arsasının altına yapılan istinat duvarının uzunluğu 50 m yüksekliği ise 10 mt. olarak dolgusu hariç duvarın yüzeyi 500 m2 dir.

İstinat duvarları tamamlandığında çok kısa zamanda konutun montajı yapılarak, Kazancımıza yakışan baraj manzaralı güzel bir eser olacaktır. Bu binanın Belediyemize hibe edilmesini sağlayan Eski Devlet Bakanımız Sn Fikret ÜNLÜ ye, Belediye Başkanımız Sn Uğuz TEKİN'e ve Emeği geçen belediye personeline teşekkür ederiz.

Bu haber 2494 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kazancı Belediyesi

Kasabamız İçmesuyu Yenileme Hattı Çalışmalarına Başlandı

Kasabamız İçmesuyu Yenileme Hattı Çalışmalarına Başlandı Kazancı içme suyu şebeke hattı değiştirme çalışmalarına başlandı.

Belediyemiz Mahallelerimize yolcu durakları yaptı..

Belediyemiz Mahallelerimize yolcu durakları yaptı.. Kasaba halkımıza hayırlı olsun..

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye BağlansınTüm Anketler

NARDUGAN BAYRAMI (YENİDEN DOĞUŞ BAYRAMI) KUTLUI OLSUN..21 Aralık 2018

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi