Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Kazancı-Gökçekent yolunun asfaltı.

Kazancı-Gökçekent yolunun asfaltı.

Tarih 07 Ağustos 2015, 14:23 Editör Kazancı Haber

KASABAMIZ CEVRE YOLLARI VE – KAZANCI GÖKÇEKENT – PINAR ÖNÜ ARASI YOLLAR ASFALTLANDI

2013 yılında kasabamızın alt yapı (kanalizasyon) çalışmaları nedeni ile sokaklarımız ile birlikte çevre yollarımız ve Kazancı Gökçekent yolunda Uluköy mahallesi çıkışına kadar olan kısmının asfalt kaplaması tamamen bozulmuştur.

Bu nedenle özellikle Türbeseki mahallesi ile Uluköy mahallesi ve bu güzergahlarda ikamet eden vatandaşlarımız yazları tozdan, kışları çamurdan rahatsız olduklarını dile getirmekte ve sürekli olarak Belediyemize şikayette bulunmakta idiler. Halbuki alt yapılar vatandaşlara rahatsızlık vermek için değil, çağdaş yaşamın bir parçası olarak inşa edilmektedir.

Ermenek Kaymakamlığı ve özel idare tarafından Kazancı-Gökçekent yolunun asfaltlama ve kaplama ihalesini alan Balta otomotiv. Taş. Haf. Pet. Turz. San. Tic. Ltd. Şti Yetkilileri ile Belediye Başkanımız Sayın Uğuz TEKİN’ in görüşmeleri ve uzun uğraları sonucunda; söz konusu firma yetkililerine, Belediyemiz tarafından ücretsiz olarak asfalt temel malzemesi temin edildi. Yüklenici firmada da verilen malzeme karşılığında sağlık ocağından dere kahveye kadar olan çevre yolunu , Türbeseki mahalle yolunu, yine türbesekiyi  uluköy mahallesine bağlayan ve zaman , zaman Gökcekent-Ermenek yoluna alternatif olarak kullanılan bölüm asfalt kaplanmıştır. Ayrıca cevizli sokak ile köyönü sokağın bir kısmı asfaltlanarak bir birine bağlanmıştır. 

Belediye başkanımız Sayın Uğuz TEKİN’ den aldığımız bilgiye göre, ‘’ Yakın bir zamanda Çatalbadem dahil bütün mahallelerimizin içme suyu şebekesi değişeceğinden dolayı, Kalan yollarımızın kaplama çalışmalarına ara verdiğimizi ancak içme suyu şebekemizin değişmesinden sonra kalan yol ve sokaklarımızın üst yapı çalışmalarına hızlı bir şekilde devam edilerek sokaklarımızın tamamının parke kaplaması yapılacaktır.  Ayrıca yeni yapılan asfalt kaplama için yüklenici firmaya verilen malzeme haricinde herhangi bir ücret ödenmemiştir’’ dedi.

Bu başarılı çalışmalardan dolayı bizde Kazancı halkı adına Başkanımız Sayın Uğuz TEKİN’ e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Salih ÇELEBİ- Kazancı

Bu haber 3075 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kazancı Belediyesi

Başkan Muhittin Tuncel İstanbul'da

Başkan Muhittin Tuncel İstanbul'da Bir haftadır İstanbul'da bulunan Belediye Başkanımız, Muhittin Tuncel bir takım temaslarda bulunarak, Bakan, Mi...

Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel İstanbul’da

Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel İstanbul’da Kazancı Belediye Başkanımız Muhittin Tuncel Bugün İstanbul Bağcılarda Karamanlılar Derneğinde kazancılı hemşehriler...
ATATÜRK DİYOR Kİ ;11 Temmuz 2019

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye BağlansınTüm Anketler

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi