Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Sitemizin 13 yaşında

Sitemizin 13 yaşında

Tarih 12 Mayıs 2012, 23:10 Editör Kazancı Haber

1999 yılından bu yana internet ortamında faaliyetine devam eden sitemiz hiç bir kurum ve kişilerin maddi yardımını almadan, sadece siz hemşerilerimizin manevi destekleryle hizmetine devam ediyor.
desteklerinizi her zaman yanımızda görmemiz bizlere yeter. Sağ olun varolun..

Kazancı beldemizin internet ortamında ilk sitesi, 1999 yıllarında başladı. Daha sonra ücretsiz partallarda 2005 yılına kadar devam ettirdik. Gördük ki siz hemşerilerimizin destekleri ve ilgisi artıkça, sitemizi ücretsiz portalardan kurtarıp profesyonel anlamda yeni bir site ve sitenin logosunu yapma ihtiyacı hissettim.

Nihayet sitemiz 2006 yılından itibaren www.kazancibeldesi.com alan adını alarak kazancıyı tanıtmaya çalıştık. Daha sonra sadece kazancıyı tanıtmanın yanında haber akışını sağlamak için, özellikle memleket hasretini çeken gurbetçilerimize anlık haber akışı sağlamak için www.kazancihaber.com ismini de alarak kazancı haber ve kazancı beldesi adlarını tek bir site olarak devam etmekteyiz.

Sitemizin amacı; hiç bir politik görüş ve herhangi bir kurum ve oluşumların tanıtımı değil sadece ve sadece yaşadığız bölgemizi her yönüyle tanıtmak, örf ve adetlerini tanıtmak yok olmaya yüz tutmuş gelenek ve göreneklerimizi yeni kuşaklara aktarmak, birlik ve beraberlik içinde tanışma ve kaynaşma ortamı yaratmaktır. Kültürel, tarihsel mirasları ve doğal değerlerini sahiplenmek, Kazancıda ve dışarıda bulunan Kazancılıların yardımlaşması ve dayanışmasını sağlamaktır site yöneticisi olarak interneti bu amaç için kullananlardan birisiyim.

 

Beldemize çok katılımcı, paylaşımcı, dayanışmacı politikalar izlenerek, kazancılıyım diyebilen herkes çalışmalarımızda kendisine yer bulabilecek ve faaliyetlerini yürütme ortamı bulabilecektir. Bizlerin hatırlayamadığı ancak sizlerin hatırladığı konuları paylaşmalı. Bu tür sosyal faaliyetlerde gönüllü sayısı ne kadar fazla olursa o oranda kaliteli hizmetler ortaya çıkar. Hemşerilerimizi faaliyetlerinin içerisinde görmeyi arzuluyoruz.   


Bizden öncekilerin bu yolda ortaya koyduğu faaliyetleri bizler daha da ileriye götürmeliyiz. Hedef olarak benimsediğimiz amaçlara daha çabuk varmak için geniş katılım şart. Parlak beyinleri pasif konumdan çıkarıp, aktif konumda görme zamanı gelmiştir. Amaçlarına ulaşan insanlar, mutlu insanlardır. Mutluluk amacına ulaştıran yol kolektif (ortak) zekâdır. Kolektif zeka ise kolektif hareket ve paylaşımdır.
  
Hemşerilerimizin bu gerçekleri kavradığını ve benimsediğini görmek bizim için en büyük ödüldür. Bu gerçekleri gören, benimseyenleri beldemizin daha ileriye gitmesini isteyen herkesi göreve davet ediyorum. Bu yolda yürümek isteyenlere kapımız her zaman açık, Kazancı bizim her şeyimizdir ve her şeyin en iyisine layıktır, anlayışıyla çalışmak, çok çalışmak gerek, Ayrıca; Kasabamız adına faaliyet gösteren diğer site sahibi arkadaşlarımıza da başarılar dilerim.Hasan KÖKSOY-Site Yöneticisi
kazancihaber@gmail.com
kazancihaber@hotmail.com

 

Bu haber 2330 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Site Künyesi

DOST SİTELER ve işinize yarayabilecek Linkler

DOST SİTELER ve işinize yarayabilecek Linkler DOST SİTELER ve işinize yarayabilecek Linkler

Sitemiz Logosunun Anlamı

Sitemiz Logosunun Anlamı Logomuza bir bütün olarak bakıldığında ise Taşeli ve Karşıyaka yerleşim birimlerini içine alan bir bütünü temsil ed...
GÜZEL TÜRKÇEMİZ08 Haziran 2019

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye BağlansınTüm Anketler

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi