Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
BELDE YÖNETİMİNE ÇAĞRI

BELDE YÖNETİMİNE ÇAĞRI

Tarih 10 Aralık 2017, 23:27 Editör İbrahim Şahin

Kazancı’nın kendi kabuğunu kendisinin kırmasından gayrı çare olmadığı yüzlerce kez sınandı, bizlere artık kabullenmekten başka çare kalmadığını görmemiz gerekir.

Kazancı’nın kendi kaderi ile baş başa bırakıldığı, yıllardır üzerinde siyasi oyunlar oynandığını sağır sultanlar duydu. Yaşananlar kaleme alınsa Oscar ödüllü film olur.
Kazancı’nın kendi kabuğunu kendisinin kırmasından gayrı çare olmadığı yüzlerce kez sınandı, bizlere artık kabullenmekten başka çare kalmadığını görmemiz gerekir.
Kazancı adına haber yapan Kazancı Haber, Kazancı Gündem, Kazancı’nın Çağdaş Sesi Kazancı'nın dışarı açılan penceresi artık bunun görülmesi gerekir.
İbrahim Demirtaş’ın bıkmadan gündemde tuttuğu ‘’ Saya Oyunu’’  Kazancı Gündem’de Burak DOĞAN'la buluşuyor.
Haberi alır almaz bizler Burak Doğan’la iletişime geçtik. Olayın şansa bırakılmaması, en ince ayrıntılara  kadar inerek fırsatın en iyi değerlendirilmesi için çabaya giriştik . Gönül isterdi ki yerel yönetim bizden önce hareket etsin.
Burak Doğan arkadaşımız yöreyi bilmediği için faklı yerlerle iletişime geçmiş, olumsuz cevaplar almış. Olumsuzluklar devam etseydi arkadaşımız projesinden vaz geçerdi.

Zaman zaman beldemizle ilgili önerilerde bulunduk, olumlu olumsuz yanıt alamadık.
Kazancı’nın haber kanallarında belde yönetimimizin bugüne kadar bir paylaşımını göremedik.
 
Artık Kazancı’ya hizmet esassa hizmetin niteliğine bakılmaksızın tek yumruk olmayı gerçekleştirmeliyiz.
Film çekiminde belde yönetiminin fedakarlık yapacağından en ufak bir kuşkumuz yok. Yönetmen arkadaşımıza başkanımıza güvenerek biz güvence verdik. Dileğimiz, yönetmen bizim ağzımızdan değil de başkanımızın ağzından duysun.
Kazancı’yı bir yönetmenle buluşturanın hazancının haber kanalları olduğunu bilinmesini isterim. Bu başlangıçların daha yüksek hedeflere taşınması için elbirliğinin yapılması taraftarıyız.

                                                                                            İbrahim ŞAHİN

Bu haber 538 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Memleket Haberleri

VALLAH YALAN DEĞİL

VALLAH YALAN DEĞİL ağacımız vardı kuşlar yuva yapardı kovuğunda …………yavrular salınırdı dalında ……………….çiçeğinin kokusu vardı ……………...

İstanbul Seyrantepe değil, Ermenek Seyrankule

İstanbul Seyrantepe değil, Ermenek Seyrankule Seyrankule Ermenek Devlet Hastanesi bitişiğinde, Ermenek ve Turkuaz Gölü manzaralı, pek çok sosyal imkanı bir arada...

ANKET

2019 yılı AKP Adaylarından Kazancı Belediye Başkanı Kim Olsun
Tüm Anketler

10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ KUTLANDI12 Aralık 2018

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi