Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Kasabamızda Tarım ve Çiftçilerin en önemli sorunları nedir?

Tüm Anketler

KARKEV (Karaman Eğitim ve Kültür Vakfı) Kuruldu.

KARKEV (Karaman Eğitim ve Kültür Vakfı) Kuruldu.

Tarih 18 Haziran 2019, 22:07 Editör Kazancı Haber

Karaman Gönüllüleri Çalışma Topluluğu olarak bir araya gelen hemşirelerimize başarılar dileriz.. çalışmalarında Kazancı Kasabası olarak bizlere de düşen bir görev olursa seve seve kabul edeceğimizi bilmelerini isteriz.. kendilerini kutluyor. hayırlı uğurlu olsun diyoruz...

Karaman Gönüllüleri Çalışma Topluluğu ‘’Karaman için neler yapabiliriz?’’ düşüncesi ile 2019 yılı başından itibaren gerçekleştirilen hazırlık toplantıları ile başlamıştır.

Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev yapmış ve yapmakta olan, kendi alanlarında Karaman'ın eğitim ve kültür hayatına katkıda bulunmuş 56 kişi Türkiye ve Karaman ortak paydasında bir araya geldi..

Yapılan değerlendirmeler sonucunda; Karaman Eğitim ve Kültür Vakfı çatısı altında ‘’ KARAMAN GÖNÜLLÜLERİ ÇALIŞMA TOPLULUĞU’’nu oluşturmaya karar vermişlerdir.

Topluluğun amacı: Vakfın(Karkev) amacına uygun olarak faaliyet göstermek, ülkemizin ve halkımızın sosyal, kültürel gelişimine katkıda bulunmak için çalışmalar yapmaktır. Ayrıca Karaman’ın ortak değerlerine sahip çıkmak, sorunlarına çözüm yolu bulmak ve Karaman’ın tanıtımına katkıda bulunmaktır.

Topluluk gönüllülük esasına göre bir araya gelmiş olup, günlük siyaset ve partiler üstü bir anlayışla çalışmalarını gerçekleştirmek hedefini benimsemiştir. Bu çalışmaları bünyesinde oluşturduğu çeşitli çalışma grupları aracılığı ile yapmayı hedeflemektedir.

Her grubun kendi konusu üzerinde çalışmalar yapması, görüş ve önerilerini üst kurula sunması ve üst kurul değerlendirmesinden sonra kamuoyu ile paylaşılması düşünülmektedir.

Karaman Gönüllüleri Çalışma Topluluğu bu çalışmalarını gerçekleştirirken; kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve sahasında uzman kişiler ile işbirliği yapar.

Topluluğun ve topluluğu oluşturan kişilerin hiçbir makam, mevki ve çıkar derdi yoktur. Onların tek sevdaları Türkiye'dir, Karaman’dır.

Ayrıca topluluk içerisinde yer almak isteyen, derdi Türkiye ve Karaman olan ‘’ Ben de bir şeyler yapabilirim, katkı verebilirim’’ diyen yetkin, bilgili ve donanımlı herkese topluluğumuzun kapısı açıktır.

Kamuoyuna ve tüm Karaman sevdalılarına saygı ile duyurulur.

KARAMAN GÖNÜLLÜLERİ ÇALIŞMA TOPLULUĞU
ÇALIŞMA GRUPLARI

Şahin YILDIZ Başkan (Karkev Vakfı Başkanı)
Yaşar EVCEN Başkan Yrd. (Karkev Vakfı Bşk. Yrd.)
Mestan KARABACAK Başkan Yrd. (Türk Dili Grubu Başkanı)
Mahmut DEMİR Sekreter (Eğitim Grubu Başkanı)
Merih ÜNVER Sözcü (Kültür-Sanat Grubu Bşk.)
Ömer KARAYUMAK (Yunus Emre Çalışma Grubu Bşk.)
Yunus TURAN (Tanıtım-Turizm ve Organisazyon Grubu Bşk.)
Muttalip YILDIRIM (Çevre Grubu Başkanı)
Mustafa Gökhan ALKAN (Ekonomi Grubu Başkanı)
Hasan ÖZUNAL (Basın-Yayın Grubu Başkanı)

İLETİŞİM:
Telefon:(0338) 214 80 11
E- posta(1): karamannamedergisi@hotmail.com
E-Posta(2):karamangonulluleri@gmail.com

Bu haber 3486 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Dernek Haberleri

Taşeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin burs başvuruları başladı

Taşeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin burs başvuruları başladı Alanya Taşeli Dayanışma, Yardımlaşma, Kültür ve Sanat Derneği başarılı ve maddi olanakları kısıtlı öğrencilere burs...

Karamanlıların Ankara Buluşması

Karamanlıların Ankara Buluşması Karaman’ın değerli yöneticileri ile Ankara’da üst kademelerde görev yapmakta olan kıymetli Karamanlı hemşeriler bir...
BİRLİK GÜNÜ KAHRAMAN TÜRK MİLLETİ17 Ocak 2020

© 1999 - 2019 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi