Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ANKET

Kasabamızda Tarım ve Çiftçilerin en önemli sorunları nedir?

Tüm Anketler

Kazancı Kültür Merkezi Projesi başladı..

Kazancı Kültür Merkezi Projesi başladı..

Tarih 11 Aralık 2019, 22:04 Editör Kazancı Haber

KAZANCI HALKININ BİR RÜYASI DAHA GERÇEK OLUYOR.

Kazancı halkının bir rüyası daha gerçek oluyor. Belediyemizin ve halkımızın en büyük hayallerinden olan Kazancı Belediyesi Kültür Merkezi Projesi hayata geçiyor. Kültür Merkezi; konferans salonu, etkinlik ve düğün salonu, etüt merkezi ve kent meydanı şeklinde tasarlanan proje 365 gün yaşayan bir yapı olarak hizmet verecek. İnşaat çalışmalarına başlanan ve inşaat ruhsatını alan projenin 2020 yılında yapılacak olan festivalde açılışı yapılacaktır.

Kazancı Belediyesi Kültür Merkezi projesini ise bölgemizin değerli büyüğü Selçuk Ecza A.Ş ve Ahmet ve Nezahat KELEŞOĞLU Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sonay GÜRGEN üstlenmiştir.

Halkımıza böylesine müjdeli bir haber vermemizi sağlayan, bölgemize daha önce de birçok yatırımda bulunan, binlerce kişiye sağladığı istihdam ile ülkemiz ekonomisine değer katan, sosyal sorumluluk anlayışından asla taviz vermeyen Selçuk Ecza A.Ş kurucusu, kıymetli büyüğümüz Merhum Dr. Hacı Ahmet KELEŞOĞLU’yu saygıyla anıyor, Belediyemizin bu önemli eksiğini gidermek için desteğini esirgemeyen Sayın Sonay GÜRGEN’ ve Ahmet ve Nezahat KELEŞOĞLU Vakfı’na teşekkür ediyoruz.
Muhittin TUNCEL Kazancı Belediye Başkanı

Bu haber 2508 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kazancı Belediyesi

Belediye Başkanımız ERÇEV Genel kuruluna katıldı.

Belediye Başkanımız ERÇEV Genel kuruluna katıldı. ERÇEV (Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfının) 22.olağan genel kurul toplantısı gerçekleşti. İst...

Sulama suyu projesi için toplantı yapıldı.

Sulama suyu projesi için toplantı yapıldı. Beldemiz tarım arazilerinde kullanılan sulama suyunun daha verimli kullanılması ile ilgili toplantı yapıldı.
KANADIM KIRILMIŞTI O GÜN25 Şubat 2020

© 1999 - 2019 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi