Kazancı Beldesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM FORUM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Şifa Şahin Yılmaz Tarım ve Hayvancılık

Şifa Şahin Yılmaz Tarım ve Hayvancılık

Tarih 06 Aralık 2010, 09:04 Editör Kazancı Haber

Tarım ve hayvancılık konularında lazım olan her türlü alet ekipman ve malzemeler şirketimize ait Ermenek şehir merkezinde bulunan ofisimizden temin edilmektedir. Ayrıca şirketimizde yem bayiliği de mevcuttur.

Şirketimiz modern tarımın gerektirdiği şekilde çalışmakta olup halkımızın ihtiyacı olan sertifikalı sebze tohumu ve fidan temini yapmaktadır. Şirketimiz vatandaşın talepleri doğrultusunda her türlü süs bitkilerinin teminini de gerçekleştirmektedir. Tarım ve peyzaj konusunda danışmanlık ve taahhüt işleri yapmaktadır. Ayrıca İlçemiz karalar mevkiinde bulunan 65 dönümlük arazimizde 1600 adet sertifikalı teksas ve nonpareil cinsi kapama badem bahçesi kurarak üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

             Hayvancılık dalında şu anda et üretimi için besi danacılığı yapmaktadır. Her sene olduğu gibi bu sene de damızlık gebe düve üretim ve satışlarımız 2010 yılı içinde başlayacaktır. Gedikağzı mevkiinde bulunan yeni çiftliğimiz 23.000 M2 üzerinde kurulmuş olup içinde padoks sistemi açık süt sığırcılığı işletmesi ve yapacak olduğumuz Süt entegre tesisi bulunmaktadır. Yöremizde modern bir çiftlik olan tesisimiz bölge ilçe ve köylerinin yem ve saman ihtiyacını karşılamaktadır.

             Şirketimize ait kırkayak kamyon ile de çevre illerin ve ilçelerin gereksinimi olan diğer iş kolumuz damacana su, alabalık ve Ermenek ilçemizde bulunan maden ocaklarından kömür sevkıyatı yapmaktayız.

Ermenek, Turkey, 70400
Telefon: 03387162084           

Bu haber 2114 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sitemiz Hakkında

Haber Yap Fotoğraf Makinesini Kap

Haber Yap Fotoğraf Makinesini Kap Bölgemizle ilgili her türlü konuda haber yapanlara fotoğraf makinesi veriyoruz.

Fotoğraf Makinesi için teşekkür.

Fotoğraf Makinesi için teşekkür. Fotoğraf Makinesi tam da cuma günü elimde oldu ancak fırsat buldum yazmaya gerçekten çok ama çok teşekkür ederim in...
GÜZEL TÜRKÇEMİZ08 Haziran 2019

ANKET

Ermenek ve Anamur İl Olursa, Kazancı Nereye BağlansınTüm Anketler

© 1999 - 2018 Sitedeki isimler, içerik ve fotoğraflar izinsiz kullanılmaz. Haber ve yorumlar sahiplerine ait olup, sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi