BELDE YÖNETİMİNE ÇAĞRI


Açıklama: Kazancı’nın kendi kabuğunu kendisinin kırmasından gayrı çare olmadığı yüzlerce kez sınandı, bizlere artık kabullenmekten başka çare kalmadığını görmemiz gerekir.
Kategori: Memleket Haberleri
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 22 Ekim 2018, 11:51
Site: Kazancı Beldesi
URL: http://www.kazancihaber.com/haber_detay.asp?haberID=3152


Kazancı’nın kendi kaderi ile baş başa bırakıldığı, yıllardır üzerinde siyasi oyunlar oynandığını sağır sultanlar duydu. Yaşananlar kaleme alınsa Oscar ödüllü film olur.
Kazancı’nın kendi kabuğunu kendisinin kırmasından gayrı çare olmadığı yüzlerce kez sınandı, bizlere artık kabullenmekten başka çare kalmadığını görmemiz gerekir.
Kazancı adına haber yapan Kazancı Haber, Kazancı Gündem, Kazancı’nın Çağdaş Sesi Kazancı'nın dışarı açılan penceresi artık bunun görülmesi gerekir.
İbrahim Demirtaş’ın bıkmadan gündemde tuttuğu ‘’ Saya Oyunu’’  Kazancı Gündem’de Burak DOĞAN'la buluşuyor.
Haberi alır almaz bizler Burak Doğan’la iletişime geçtik. Olayın şansa bırakılmaması, en ince ayrıntılara  kadar inerek fırsatın en iyi değerlendirilmesi için çabaya giriştik . Gönül isterdi ki yerel yönetim bizden önce hareket etsin.
Burak Doğan arkadaşımız yöreyi bilmediği için faklı yerlerle iletişime geçmiş, olumsuz cevaplar almış. Olumsuzluklar devam etseydi arkadaşımız projesinden vaz geçerdi.

Zaman zaman beldemizle ilgili önerilerde bulunduk, olumlu olumsuz yanıt alamadık.
Kazancı’nın haber kanallarında belde yönetimimizin bugüne kadar bir paylaşımını göremedik.
 
Artık Kazancı’ya hizmet esassa hizmetin niteliğine bakılmaksızın tek yumruk olmayı gerçekleştirmeliyiz.
Film çekiminde belde yönetiminin fedakarlık yapacağından en ufak bir kuşkumuz yok. Yönetmen arkadaşımıza başkanımıza güvenerek biz güvence verdik. Dileğimiz, yönetmen bizim ağzımızdan değil de başkanımızın ağzından duysun.
Kazancı’yı bir yönetmenle buluşturanın hazancının haber kanalları olduğunu bilinmesini isterim. Bu başlangıçların daha yüksek hedeflere taşınması için elbirliğinin yapılması taraftarıyız.

                                                                                            İbrahim ŞAHİN