İyi Parti Karaman Merkez İlçe Başkanlığı duyurusu


Açıklama: İyi Parti Karaman Merkez İlçe Kurucu Başkanımız Sayın Necdet Uysal istifa etmesi ile ve partimizin 2. Olağanüstü kongresinden sonra Genel Başkanımız Meral AKŞENER hanımefendi ve yönetimin almış olduğu kararla bazı il ve ilçe merkezlerinde yeniden yapılanmak için İyi Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı görevine atanmış bulunmaktayım.
Kategori: Siyaset Haberleri
Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018
Geçerli Tarih: 25 Haziran 2019, 14:48
Site: Kazancı Beldesi
URL: http://www.kazancihaber.com/haber_detay.asp?haberID=3285


İyi Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı görevine Karaman teşkilatımızı ilk kuruluş anında itibaren, ileri seviyelere ulaştırmak için ciddi çalışmalar yapan Merkez İlçe Başkanımız Sayın Necdet Uysal ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Biz de kurucu üyelerimizin yanı sıra aramıza katılan Ezan-ı Muhammed’in, Türk Bayrağından ve Türkiye Cumhuriyetinden rahatsızlık duymayan, vatanına, milletine canın gönülden hizmet etmek isteyen yeni üyelerimizle teslim aldığımız görev ve sorumluluklarımızın bilinci ile bayrağı daha üst seviyelere taşımak üzere üzere çalışmalarımıza ara vermeden, hız kesmeden devam edeceğiz.
Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda Genel Başkanımız Meral Akşener ve parti tüzüğümüzün izinde İl teşkilatımızın yanında Merkez İlçe ve tüm İlçe teşkilatlarımız ile daha ileri seviyelere taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Omuz omuza hep birlikte mücadele edeceğiz. Bu anlayış ve ideal ile oluşturduğumuz Merkez ilçe yönetim kurulu üyelerimizi de kamuoyuna bilgilerine sunarım.

Aziz Milletimizin her ferdini iyilik hareketimize davet ediyor saygılarımı sunuyorum.
Aydın ÜNLÜSOY
İYİ Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı